Odsłonięcie tablic prezentujących Partnerów Kształcenia Zawodowego

W Zespole Szkół Technicznych im.Tadeusza Kościuszki i Zespole Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego “Hubala” w Radomiu miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablic prezentujących Partnerów Kształcenia Zawodowego. W uroczystości, która miała miejsce 10 grudnia 2021 r., wzięli udział przedstawiciele firm branży metalowej: Jerzy Widuliński (Firma PRONAR) i Adam Walbórg (Firma APLISENS).

Kształcenie dualne, to połączenie kształcenia teoretycznego z praktycznym w celu zastosowania i pogłębienia zdobytej wiedzy oraz umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy. Uczniowie wiedzę teoretyczną uzyskują w szkole, a zajęcia praktyczne odbywają w nowoczesnych firmach.

Firmy uczestniczące w kształceniu dualnym, to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa, wyposażone w nowoczesne maszyny
i wprowadzające nowe technologie. Wykwalifikowanym specjalistom, którym stają się absolwenci radomskich szkół, realizujących kształcenie dualne, oferują w perspektywie atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałe warunki pracy oraz wszechstronny rozwój zawodowy.

Więcej informacji na: https://klastermetalowy.radom.pl/uroczyste-odsloniecie-tablic-partnerow-ksztalcenia-zawodowego/ https://radomskibiznes.pl/aktualnosci/uroczyste-odsloniecie-tablic-prezentujacych-partnerow-ksztalcenia-zawodowego

Zdjęcia: Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej

Zobacz podobne aktualności