Finał konkursu Erasmus+ WeRskills

Ośmiu finalistów ogólnopolskiego konkursu umiejętności zawodowych Systemy Suchej Zabudowy Radom 2021 już za niespełna tydzień będzie rywalizować o tytuł Najlepszego z Najlepszych. Finał odbędzie się w dniach 21 oraz 22 października w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu Erasmus+ pt. WeRskills – platforma informacyjno-konsultacyjna wspierająca proces pozyskiwania talentów do udziału w konkursach umiejętności zawodowych na poziomie krajowym i europejskim, koordynowanego przez Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji przy współpracy Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

Sieć Badawcza Łukasiewicz to trzecia pod względem wielkości sieć badawcza w Europie. Dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie https://lukasiewicz.gov.pl/biznes/

Zobacz podobne aktualności